További
tudnivalók

Profitorientált rendezvények esetén a színházteremhez tartozó backstage/öltöző, mosdó ára az egész előadás idejére:

8 EUR

5-8 órás bérlés esetén 5% kedvezmény jár. 9-12 órás bérlés esetén 10% kedvezmény jár. 13-16 órás bérlés esetén 15% kedvezmény jár. 17-20 órás bérlés esetén 20% kedvezmény jár. 21 órát meghaladó bérlés esetén 25% kedvezmény jár.

Az árjegyzék minden megkezdett órára vonatkozik. A bérletár tartalmazza a felhasznált áram, víz, higiéniai eszközök, a teremberendezés, rendezvény előtti és utáni takarítás, berendezés és technikai eszközök amortizációja, a zökkenőmentes lebonyolítás érdekében befektetett emberi erőforrások árát. NYÁR: május, június, július, augusztus, szeptember. TÉL: október, november, december, január, február, március, április

Táncterem

12,48 x 24,59, magasság: 5,37 - színpad: 5,9 x 2,75, magasság: 4,76

Asztalterítő 3 EUR/db

Profitorientált és politikai tevékenységek (kiállítások, bálok, szalagavatók, börzék, konferenciák, esküvők, prezentációk, színházi és zenés rendezvények, stb.)

65 EUR NYÁR / 70 EUR TÉL

Nagymegyeri városi és civil szervezetek, oktatási intézmények PROFITORIENTÁLT rendezvényei és iskolázások (kiállítások, bálok, börzék, konferenciák, prezentációk, színházi és zenés rendezvények, stb.)

40 EUR NYÁR / 45 EUR TÉL

Nagymegyeri városi és civil szervezetek, oktatási intézmények INGYENES közhasznú tevékenységei (szalagavatók, farsangi mulatság, anyák napi ünnepség, gyűlések, évzárók stb.)

10 EUR NYÁR / 12 EUR TÉL

Színházterem

13,8 x 23,16, magasság: 6,019 - Színpad és székek közötti tánctér: 13,8 x 7,18

70 EUR NYÁR / 75 EUR TÉL

45 EUR NYÁR / 50 EUR TÉL

Nagymegyeri városi és civil szervezetek, oktatási intézmények INGYENES közhasznú tevékenységei (szalagavatók, farsangi mulatság, anyák napi ünnepség, gyűlések, évzárók, stb.)

12 EUR NYÁR / 14 EUR TÉL

0 EUR NYÁR / 0 EUR TÉL

0 EUR NYÁR / 0 EUR TÉL

Rólunk

A nagymegyeri Városi Művelődési Központ (VMK) Nagymegyer város közreműködő szervezete és a helyi kulturális élet központi helyszíne. Az intézmény a település szívében található, kiemelkedő szerepet játszva a város és környéke kulturális életének gazdagításában.

Hasznos lehet